درباره ما

احتمالا تا به حال ضرب المثل :(یک کلاغ چهل کلاغ) را شنیده اید.

یعنی به طور مثال یک حرف خیلی ساده هنگامی که مکررا از یک شخص به شخصی دیگر انتقال پیدا می کند به آن چیز هایی اضافه می شود و در نهایت کار به آنجا می رسد که سخن نهایی هیچ تناسبی با سخن اولیه ندارد.

بلایی که دلال ها بر سر قیمت اجناس می آورند هم دقیقا چیزی مشابه همین است به طوری که شخصی که در بین مغازه داران به عنوان عمده فروش شناخته می شود عموما تنها دلالی است که بدون هیچ گونه منفعت رسانی سبب افزایش قیمت نهایی کالا می شود
خب فکر می‌کنید پیشنهاد ما در چنین وضعیتی چیست؟
اصلا اگر خود شما فردی رو ببینید که در تلاش است تا با پای خود لقمه ای را بردارد و دور گردن بچرخاند و بعد بخورد پیشنهاد شما چه خواهد بود؟!
دقیقا درست حدس زدید…
تیم ما در تلاش است تا با فراهم نمودن شرایط مناسب واردکنندگان/تولیدکنندگان را مستقیما به مغازه داران وصل نماید. در همین راستا مغازه داران می‌توانند به وسیله چت آنلاین و پروفایل شخصی خود واردکننده/تولید کننده با او ارتباط برقرار کنند.
در این سایت امکان ثبت افتخارات، سابقه کار، خدمات، اطلاعات دقیق محصولات و…. وجود دارد.

علاوه بر آن سبب شناخته تر شدن و بهبود ضعیت نام تجاری واردکننده/تولید کننده به واسطه نمایش کار خود در سایت می شود و در نهایت، همه ی این امکانات می تواند ضمن کوتاه کردن دست دلال ها باعث برقراری ارتباط دراز مدت بین واردکننده/تولید کننده با مغازه دار شود.

یک محاصبه ساده عاملی برای تغییری بزرگ.

Vivamus sed convallis magna. Nam metus turpis, ornare eu erat ac, suscipit viverra odio. Curabitur dignissim odio id consequat vulputate. Nullam suscipit mauris quis libero lacinia luctus.

8/10

کسانی که به دلالان جنس میدهند سالیانه باعث افزایش قیمت به اندازه درصد بالا میشود.

Read more

85%

کسانی که در بازار از دلالان خرید میکنند سالیانه به اندازه عدد بالا باعث افزایش قیمت میشوند. و جالب است بیشتر آنان این موضوع رو نمیدونن.

Read more

92%

درصد بالا نشان دهنده سهم دلالان در صنعت است.این درصد از تمام افرادی تشکیل میشود که بدون ایجاد هیچ ارزشی صرفا جهت افزایش قیمت مشود.

Read more